SAMOOBSLUŽNÉ SKLADY SELF STORAGE

Sklady self storage jsou jednoduše řečeno prostory k uskladnění všeho druhu zboží, předmětů nebo materiálů na určitou dobu pronájmu. Self storage - jak název naznačuje, je zařízení pro samoobslužné skladování, což znamená, že zákazník má neomezený přístup po celou dobu trvání smlouvy. První sklady self storage začaly vznikat již na začátku 60. let, založeny v roce 1958 rodinou Collum ve Spojených státech. S nárůstem poptávky získaly sklady self storage svou větší popularitu v 21. století. Rostoucí popularita sklady self storage vyplývá z toho, že toto řešení umožňuje firmám a jednotlivcům rychle a levně zvětšit svůj úložný prostor.

STEEL ART

Společnost Steel Art působí na trhu již více než 20 let po celé Evropě. Pozorujeme stále větší zájem na trhu, proto vycházejíce vstříc našim zákazníkům, vytváříme profesionální sklady self storage. Jsme výrobcem skladů self storage. Již mnoho let se úspěšně zabýváme návrhem, montáží, výstavbou a údržbou skladů self storage. Naší firmou jsou zkušení a kvalifikovaní pracovníci (instalatéři self storage).

SELF STORAGE PŘIZPŮSOBENÉ VAŠIM POTŘEBÁM

Toto pohodlné řešení není vhodné pouze pro jednotlivce během stěhování nebo rekonstrukce, ale také pro větší firmy nebo podniky. Boxy self storage jsou také pohodlnou alternativou pro ty, kteří nemají k dispozici velký prostor v bytě nebo domě, a tak mohou zabezpečit své předměty k uložení. Sklady self storage jsou k dispozici pro své uživatele v různých velikostech, v závislosti na potřebách zákazníka a množství uložených předmětů.

INVESTICE DO SKLADŮ SELF STORAGE

Prostory self storage jsou k dispozici pro každého. Jedná se nejen o řešení pro jejich uživatele, ale také o obchodní myšlenku pro ty, kteří chtějí vstoupit do oboru self storage a pronajímat skladovací boxy. Rostoucí popularita a zájem o sklady self storage na trhu je dobrou investiční příležitostí pro podnikatele.

SKLADY SELF STORAGE - NÁVRH, VÝSTAVBA A MONTÁŽ

Každý sklad je navržen individuálně podle potřeb našich klientů. Vytváříme jak jednoduché projekty, tak složité a náročné konstrukce. Každý projekt je individuálně vypracován naší obsluhou self storage. Naši zákazníci mohou očekávat odborné poradenství a podporu na každém stupni výstavby.

MONTÁŽ SKLADOVÝCH BOXŮ - SELF STORAGE

Vytváření boxů a sklady self storage je naše mnohaleté zkušenosti na trhu Evropy. Spolupracujeme s předními lídry v oboru. Důvěřujte nám svůj projekt a stavbu skladu a můžete se spolehnout na pečlivou práci na každém detailu realizovaného projektu a komplexní servis self storage. Naši specialističtí poradci navrhnou řešení, které potřebujete.

self storage installers

 

(+48) 668 174 381 info@steelart.com.pl

Steel Art Sp. z o.o.
Miedziana 15a, 0-321 Katowice
tel: (+48) 668 174 381
e-mail: info@steelart.com.pl

Steel Art Contractor S.L. 2024 Všechna práva vyhrazena Návrh a implementace Go4web.pl
Back to Top